JyNMKY III

Otteluohjelma

PäivämääräGameAika/tuloksetCourt
Vaajakosken Terä — JyNMKY III
Jyskän koulu
Linkki A — JyNMKY III
Neulamäki
Linkki 1 — JyNMKY III
Neulamäki
JyNMKY III — Likaiset Linnut
Kypärämäen koulu
JyWe II — JyNMKY III
Kuokkalan Graniitti
JyNMKY III — Linkki 1
Kypärämäen koulu
JyNMKY III — JyNMKY II
Kypärämäen koulu
JunnuHoNsU — JyNMKY III
Kypärämäen koulu
JyNMKY III — Liikunnan Riemu
Kypärämäen koulu
JyNMKY III — SäyRi A
Kypärämäen koulu
Late Basket — JyNMKY III
Gradia Harju
Huima II — JyNMKY III
Pankkari Areena
JyNMKY III — Vaajakosken Terä
Kypärämäen koulu
Likaiset Linnut — JyNMKY III
Jyskän koulu
JyNMKY III — Linkki A
Kypärämäen koulu
Liikunnan Riemu — JyNMKY III
Gradia Viitaniemi B-Sali
JyNMKY III — Late Basket
Kypämäen koulu
JyNMKY III — JyWe II
Kypärämäen koulu
JyNMKY II — JyNMKY III
Kypärämäen koulu
JyNMKY III — JunnuHoNsU
Kypärämäen koulu

JyNMKY II

Otteluohjelma

PäivämääräGameAika/tuloksetCourt
JyNMKY II — Liikunnan Riemu
Kypärämäen koulu
JyNMKY II — Late Basket
Kypärämäen koulu
JyNMKY II — Likaiset Linnut
Kypärämäen koulu
Huima II — JyNMKY II
Pankkari Areena
JyNMKY II — Linkki 1
Kypärämäen koulu
JyNMKY II — JunnuHoNsU
Kypärämäen koulu
SäyRi A — JyNMKY II
JyNMKY III — JyNMKY II
Kypärämäen koulu
JyWe II — JyNMKY II
Kuokkalan Graniitti
JyNMKY II — Vaajakosken Terä
Kypärämäen koulu
Late Basket — JyNMKY II
Gradia Harju
Likaiset Linnut — JyNMKY II
Jyskän koulu
JyNMKY II — Huima II
Kypärämäen koulu
JyNMKY II — Linkki A
Kypärämäen koulu
JunnuHoNsU — JyNMKY II
Kypärämäen koulu
Linkki 1 — JyNMKY II
Neulamäki
Linkki A — JyNMKY II
Neulamäki
JyNMKY II — SäyRi A
Kypärämäen koulu
JyNMKY II — SäyRi A
Kypärämäen koulu
JyNMKY II — JyNMKY III
Kypärämäen koulu

Liikunnan Riemu

Otteluohjelma

PäivämääräGameAika/tuloksetCourt
JyNMKY II — Liikunnan Riemu
Kypärämäen koulu
Liikunnan Riemu — JyWe II
Gradia Viitaniemi B-Sali
SäyRi A — Liikunnan Riemu
Liikunnan Riemu — Late Basket
Gradia Viitaniemi B-Sali
Liikunnan Riemu — Linkki A
Gradia Viitaniemi D-Sali
Liikunnan Riemu — Likaiset Linnut
Gradia Viitaniemi B-Sali
Liikunnan Riemu — JunnuHoNsU
Gradia Viitaniemi B-Sali
Liikunnan Riemu — Vaajakosken Terä
Gradia Viitaniemi B-Sali
JyNMKY III — Liikunnan Riemu
Kypärämäen koulu
Liikunnan Riemu — Huima II
Gradia Viitaniemi B-Sali
Liikunnan Riemu — Linkki 1
Kypärämäen koulu
JyWe II — Liikunnan Riemu
Kuokkalan Graniitti
Liikunnan Riemu — SäyRi A
Gradia Viitaniemi B-Sali
Late Basket — Liikunnan Riemu
Gradia Harju
Liikunnan Riemu — JyNMKY III
Gradia Viitaniemi B-Sali
Linkki A — Liikunnan Riemu
Pohjantie
Linkki 1 — Liikunnan Riemu
Pohjantie
JunnuHoNsU — Liikunnan Riemu
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — Liikunnan Riemu
Jyskän koulu
  • Jyväskylä Basketball Academy
  • HoNsu
  • Säynätsalon Riento
  • JyWe
  • Laukaan Urheilijat
  • Muuramen Urheilijat
Osta lippuja