Vaajakosken Terä

Otteluohjelma

PäivämääräGameAika/tuloksetCourt
Vaajakosken Terä — JyNMKY III
Jyskän koulu
HoNsU Allstars — Vaajakosken Terä
Vaajakosken koulu
Liikunnan Riemu — Vaajakosken Terä
Gradia Harju
HoNsU PU16 — Vaajakosken Terä
Kypärämäen koulu
JunnuHoNsU — Vaajakosken Terä
Gradia D Viitaniemi
Vaajakosken Terä — JyNMKY II
Jyskän koulu
Late Basket — Vaajakosken Terä
Gradia Harju
Linkki — Vaajakosken Terä
Kalevalan koulu
Möykyt — Vaajakosken Terä
Lehtisaaren Kuntotalo
Vaajakosken Terä — Möykyt
Jyskän koulu
JyNMKY III — Vaajakosken Terä
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — HoNsU Allstars
Jyskän koulu
JyNMKY II — Vaajakosken Terä
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — JunnuHoNsU
Jyskän koulu
Likaiset Linnut — Vaajakosken Terä
Gradia Harju
Vaajakosken Terä — Late Basket
Jyskän koulu
Vaajakosken Terä — Linkki
Vaajakosken koulu
Vaajakosken Terä — Liikunnan Riemu
Jyskän koulu
Vaajakosken Terä — Likaiset Linnut
Jyskän koulu
Vaajakosken Terä — HoNsU PU16
Jyskän koulu

JyNMKY III

Otteluohjelma

PäivämääräGameAika/tuloksetCourt
Vaajakosken Terä — JyNMKY III
Jyskän koulu
JyNMKY III — Möykyt
Kypärämäen koulu
JunnuHoNsU — JyNMKY III
Keljonkankaan koulu
HoNsU Allstars — JyNMKY III
Vaajakosken koulu
Linkki — JyNMKY III
Kalevan koulu
Liikunnan Riemu — JyNMKY III
Gradia Harju
Likaiset Linnut — JyNMKY III
Jyskän koulu
JyNMKY III — HoNsU PU16
Kypärämäen koulu
JyNMKY III — HoNsU Allstars
Kypärämäen koulu
Late Basket — JyNMKY III
Gradia Harju
JyNMKY III — Vaajakosken Terä
Kypärämäen koulu
Möykyt — JyNMKY III
Lehtisaaren Kuntotalo
JyNMKY III — JunnuHoNsU
Kypärämäen koulu
JyNMKY III — Late Basket
Kypärämäen koulu
JyNMKY II — JyNMKY III
Kypärämäen koulu
HoNsU PU16 — JyNMKY III
Kypärämäen koulu
JyNMKY III — Liikunnan Riemu
Kypärämäen koulu
JyNMKY III — Likaiset Linnut
Kypärämäen koulu
JyNMKY III — Linkki
Kypärämäen koulu
JyNMKY III — JyNMKY II
Kypärämäen koulu
  • Jyväskylä Basketball Academy
  • HoNsu
  • Säynätsalon Riento
  • JyWe
  • Laukaan Urheilijat
  • Muuramen Urheilijat
Osta lippuja