Keski-Suomen Koripalloliiga 2019-20

Keski-Suomen Koripalloliiga 2019-20

PäivämääräGameAika/tuloksetCourt
JunnuHoNsU — Likaiset Linnut
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — JyNMKY III
Jyskän koulu
JyNMKY II — Liikunnan Riemu
Kypärämäen koulu
SäyRi A — Huima II
Linkki A — JyNMKY III
Neulamäki
Linkki 1 — JyNMKY III
Neulamäki
JyNMKY II — Late Basket
Kypärämäen koulu
Huima II — JunnuHoNsU
Pankkari Areena
Liikunnan Riemu — JyWe II
Gradia Viitaniemi B-Sali
JyNMKY II — Likaiset Linnut
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — Huima II
Jyskän koulu
JyWe II — JunnuHoNsU
Kuokkalan Graniitti
SäyRi A — Liikunnan Riemu
Likaiset Linnut — Vaajakosken Terä
Viitaniemen koulu
JunnuHoNsU — Vaajakosken Terä
Kypärämäen koulu
Huima II — JyNMKY II
Pankkari Areena
Liikunnan Riemu — Late Basket
Gradia Viitaniemi B-Sali
JyWe II — SäyRi A
Kuokkalan Graniitti
JyNMKY III — Likaiset Linnut
Kypärämäen koulu
Liikunnan Riemu — Linkki A
Gradia Viitaniemi D-Sali
JyNMKY II — Linkki 1
Kypärämäen koulu
SäyRi A — Linkki A
Lehtisaaren Kuntotalo
SäyRi A — Linkki 1
Lehtisaaren Kuntotalo
JyNMKY II — JunnuHoNsU
Kypärämäen koulu
Likaiset Linnut — SäyRi A
Jyskän koulu
Huima II — JyWe II
Pankkari Areena
Late Basket — Vaajakosken Terä
Gradia Harju
JunnuHoNsU — Linkki 1
Kypärämäen koulu
Likaiset Linnut — Linkki 1
Kypärämäen koulu
JunnuHoNsU — Late Basket
Kypärämäen koulu
Late Basket — JyWe II
Gradia Harju
Liikunnan Riemu — Likaiset Linnut
Gradia Viitaniemi B-Sali
JyWe II — JyNMKY III
Kuokkalan Graniitti
SäyRi A — JyNMKY II
JunnuHoNsU — Linkki A
Kypärämäen koulu
JyNMKY III — Linkki 1
Kypärämäen koulu
Huima II — Linkki 1
Pankkari Areena
Late Basket — Linkki A
Kypärämäen koulu
Likaiset Linnut — Huima II
Jyskän koulu
Liikunnan Riemu — JunnuHoNsU
Gradia Viitaniemi B-Sali
JyWe II — Vaajakosken Terä
Kuokkalan Graniitti
SäyRi A — Late Basket
JyNMKY III — JyNMKY II
Kypärämäen koulu
JunnuHoNsU — JyNMKY III
Kypärämäen koulu
Late Basket — Huima II
Gradia Harju
Liikunnan Riemu — Vaajakosken Terä
Gradia Viitaniemi B-Sali
JyWe II — JyNMKY II
Kuokkalan Graniitti
JyNMKY III — Liikunnan Riemu
Kypärämäen koulu
Linkki 1 - Linkki A
Neulamäki
JyNMKY III — SäyRi A
Kypärämäen koulu
Late Basket — JyNMKY III
Gradia Harju
Liikunnan Riemu — Huima II
Gradia Viitaniemi B-Sali
SäyRi A — JunnuHoNsU
JyWe II — Linkki 1
Kypärämäen koulu
Liikunnan Riemu — Linkki 1
Kypärämäen koulu
Huima II — JyNMKY III
Pankkari Areena
Late Basket — Likaiset Linnut
Gradia Harju
Linkki A - Linkki
Pohjantie
JyNMKY II — Vaajakosken Terä
Kypärämäen koulu
Linkki 1 — Likaiset Linnut
Neulamäki
Linkki A — Likaiset Linnut
Neulamäki
Huima II — Linkki A
Pankkari Areena
Vaajakosken Terä — Linkki A
Gradia Viitaniemi D-Sali
SäyRi A — Vaajakosken Terä
Lehtisaaren Kuntotalo
Huima II — SäyRi A
Pankkari Areena
JyWe II — Late Basket
Kuokkalan Graniitti
Likaiset Linnut — JunnuHoNsU
Jyskän koulu
JyNMKY III — Vaajakosken Terä
Kypärämäen koulu
JunnuHoNsU — Huima II
Kypärämäen koulu
Late Basket — JyNMKY II
Gradia Harju
JyWe II — Liikunnan Riemu
Kuokkalan Graniitti
Linkki 1 — SäyRi A
Pohjantie
Linkki A — SäyRi A
Pohjantie
Linkki A — JunnuHoNsU
Neulamäki
Linkki 1 — JunnuHoNsU
Neulamäki
Likaiset Linnut — JyNMKY II
Jyskän koulu
Huima II — Vaajakosken Terä
Pankkari Areena
Liikunnan Riemu — SäyRi A
Gradia Viitaniemi B-Sali
JyWe II — Likaiset Linnut
Kuokkalan Graniitti
Vaajakosken Terä — JunnuHoNsU
Jyskän koulu
JyNMKY II — Huima II
Kypärämäen koulu
Late Basket — Liikunnan Riemu
Gradia Harju
SäyRi A — JyWe II
Lehtisaaren Kuntotalo
Likaiset Linnut — JyNMKY III
Jyskän koulu
JyNMKY II — Linkki A
Kypärämäen koulu
JyNMKY III — Linkki A
Kypärämäen koulu
JunnuHoNsU — JyNMKY II
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — Late Basket
Jyskän koulu
Liikunnan Riemu — JyNMKY III
Gradia Viitaniemi B-Sali
JyWe II — Huima II
Kuokkalan Graniitti
SäyRi A — Likaiset Linnut
Lehtisaaren Kuntotalo
JyNMKY III — Late Basket
Kypämäen koulu
Linkki A — Liikunnan Riemu
Pohjantie
Linkki 1 — Liikunnan Riemu
Pohjantie
Linkki 1 — JyNMKY II
Neulamäki
Linkki A — JyNMKY II
Neulamäki
JyNMKY III — JyWe II
Kypärämäen koulu
Late Basket — JunnuHoNsU
Gradia Harju
JyNMKY II — SäyRi A
Kypärämäen koulu
JyNMKY II — SäyRi A
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — Linkki 1
Kypärämäen koulu
Late Basket — Linkki 1
Kypärämäen koulu
JunnuHoNsU — Liikunnan Riemu
Kypärämäen koulu
JyNMKY II — JyNMKY III
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — JyWe II
Jyskän koulu
Huima II — Likaiset Linnut
Pankkari Areena
Late Basket — SäyRi A
Gradia Harju
Likaiset Linnut — Linkki A
Gradia Viitaniemi D-Sali
JyWe II — Linkki A
Kypärämäen koulu
JunnuHoNsU — JyWe II
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — SäyRi A
Jyskän koulu
Huima II — Late Basket
Pankkari Areena
JyNMKY III — JunnuHoNsU
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — Liikunnan Riemu
Jyskän koulu
  • Jyväskylä Basketball Academy
  • HoNsu
  • Säynätsalon Riento
  • Muuramen Urheilijat
  • JyWe
  • Laukaan Urheilijat
Osta lippuja