Keski-Suomen Koripalloliiga 2018-19

Keski-Suomen Koripalloliiga 2018-19

PäivämääräGameAika/tuloksetCourt
Vaajakosken Terä — JyNMKY III
Jyskän koulu
JyNMKY II — Liikunnan Riemu
Kypärämäen koulu
JunnuHoNsU — Likaiset Linnut
Vaajakoski
Late Basket — JyWe II
Gradia Harju
Likaiset Linnut — Vaajakosken Terä
Jyskän koulu
JyNMKY II — Late Basket
Kypärämäen koulu
Liikunnan Riemu — JyWe II
Viitaniemi
JyNMKY III — JunnuHoNsU
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — Liikunnan Riemu
Jyskän koulu
JyNMKY II — Likaiset Linnut
Kypärämäen koulu
Late Basket — JyNMKY III
Gradia Harju
JyWe II — JunnuHoNsU
Graniitti
Likaiset Linnut — JyNMKY III
Jyskän koulu
JunnuHoNsU — Vaajakosken Terä
Vaajakoski
JyWe II — JyNMKY II
Graniitti
Liikunnan Riemu — Late Basket
Viitaniemi
Likaiset Linnut — JyWe II
Jyskän koulu
JyNMKY III — Liikunnan Riemu
Kypärämäen koulu
Late Basket — Vaajakosken Terä
Gradia Harju
JyNMKY II — JunnuHoNsU
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — JyNMKY II
Jyskän koulu
JunnuHoNsU — Late Basket
Vaajakoski
JyWe II — JyNMKY III
Graniitti
Liikunnan Riemu — Likaiset Linnut
Viitaniemi
Likaiset Linnut — Late Basket
Jyskän koulu
JyWe II — Vaajakosken Terä
Graniitti
Liikunnan Riemu — JunnuHoNsU
Viitaniemi
JyNMKY III — JyNMKY II
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — JyWe II
Jyskän koulu
JyNMKY II — JyNMKY III
Kypärämäen koulu
JunnuHoNsU — Liikunnan Riemu
Vaajakoski
Late Basket — Likaiset Linnut
Gradia Harju
Likaiset Linnut — Liikunnan Riemu
Jyskän koulu
JyNMKY II — Vaajakosken Terä
Kypärämäen koulu
Late Basket — JunnuHoNsU
Gradia Harju
JyNMKY III — JyWe II
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — Late Basket
Jyskän koulu
JunnuHoNsU — JyNMKY II
Vaajakoski
JyWe II — Likaiset Linnut
Kuokkalan Graniitti
Vaajakosken Terä — JunnuHoNsU
Jyskän koulu
JyNMKY III — Likaiset Linnut
Kypärämäen koulu
Late Basket — Liikunnan Riemu
Gradia Harju
Liikunnan Riemu — JyNMKY III
Viitaniemi
JyNMKY II — JyWe II
Kypärämäen koulu
Likaiset Linnut — JyNMKY II
Jyskän koulu
JunnuHoNsU — JyWe II
Vaajakoski
Liikunnan Riemu — Vaajakosken Terä
Viitaniemi
JyNMKY III — Late Basket
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — Likaiset Linnut
Jyskän koulu
JunnuHoNsU — JyNMKY III
Vaajakoski
Late Basket — JyNMKY II
Gradia Harju
JyWe II — Liikunnan Riemu
Kuokkalan Graniitti
Likaiset Linnut — JunnuHoNsU
Jyskän koulu
JyNMKY III — Vaajakosken Terä
Kypärämäen koulu
JyWe II — Late Basket
Kuokkalan Graniitti
Liikunnan Riemu — JyNMKY II
Viitaniemi
Puolivälierä JyNMKY III-Likaiset Linnut
Kypärämäki
Puolivälierä HoNsU - Late Basket
Puolivälierä JyWe - Terä
Puolivälierä Riemu - JyNMKY II
Kypärämäki
Puolivälierä Likaiset Linnut - JyNMKY III
Jyskän koulu
Puolivälierä JyNMKY II - Riemu
Kypärämäki
Puolivälierä Late Basket - HoNsU
Vaajakoski
Puolivälierä Terä - JyWe
Jyskän koulu
  • Jyväskylä Basketball Academy
  • HoNsu
  • Säynätsalon Riento
  • Muuramen Urheilijat
  • JyWe
  • Laukaan Urheilijat
Osta lippuja